UWAGA! Dołącz do nowej grupy Knurów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Spektakl „Mąż mojej żony” w Domu Kultury w Knurowie


Dom Kultury w Knurowie zaprasza mieszkańców na wyjątkową komedię „Mąż mojej żony”, która odbędzie się 26 października 2025 roku. Sztuka autorstwa Miro Gavrana, znana z licznych sukcesów, porusza temat relacji międzyludzkich z dużą dawką humoru. Wszyscy zgromadzeni będą mieli okazję zobaczyć, jak dwóch mężczyzn radzi sobie z niecodzienną sytuacją związaną z ich wspólną żoną, Heleną. Wydarzenie odbędzie się w Domu Kultury w Szczygłowicach przy ul. Górniczej 1.

Fabuła przedstawienia koncentruje się na spotkaniu dwóch mężczyzn, Zeflika i Edmunda, którzy nie znają się nawzajem, a ich relację łączą nietypowe okoliczności. Odwiedzający Frankfurt Ślązak, Zeflik, przekształca niespodziewane spotkanie z przybyszem z Warszawy w pełną zwrotów akcji opowieść. W miarę przebiegu wydarzenia widzowie będą mieli okazję zaobserwować, jak bohaterowie próbują poradzić sobie z kryzysem dotyczącym ich wspólnej żony.

Reżyseria spektaklu została powierzona Henrykowi Adamkowi, a w rolach głównych wystąpią Dariusz Niebudek oraz Dariusz Wiktorowicz. Sztuka obiecuje nie tylko wciągającą fabułę, ale także refleksję nad współczesnymi mężczyznami i relacjami damsko-męskimi. Interesującą atmosferę wydarzenia dopełni muzyka Rafała Smolenia oraz scenografia autorstwa Barbary Wiktorowicz. Bilety można nabyć zarówno w kasie Domu Kultury, jak i online, co ułatwia dostęp do tego ciekawego wydarzenia kulturalnego.

Źródło: Dom Kultury w Knurowie


Oceń: Spektakl „Mąż mojej żony” w Domu Kultury w Knurowie

Średnia ocena:4.73 Liczba ocen:18


Zobacz Także