UWAGA! Dołącz do nowej grupy Knurów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie dzielnicy Żerniki

Ida Pabiańczyk

Ida Pabiańczyk


Mieszkańcy Knurowa powinni być świadomi zaplanowanych utrudnień drogowych, które wystąpią w dniu 30 sierpnia 2025 roku. W godzinach od 15:00 do 17:00 ruch na drodze krajowej nr 78, w obrębie ul. Tarnogórskiej, będzie tymczasowo wstrzymany. Powód to przemarsz korowodu dożynkowego, który odbędzie się w dzielnicy Żerniki.

Utrudnienia związane z korowodem przewidują wstrzymanie ruchu na odcinku drogi krajowej nr 78, który będzie zamknięty na czas około 20-30 minut. Przeszkody te będą sięgać od skrzyżowania z ul. Elsnera do skrzyżowania z ul. Śniadeckich. W związku z tym, kierowcy są proszeni o dostosowanie swoich tras podróży, aby zminimalizować ewentualne opóźnienia.

Organizatorzy wydarzenia oraz policja apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w okolicy prowadzenia korowodu. Mieszkańcy oraz podróżni powinni stosować się do poleceń służb porządkowych, które będą regulować ruch w tym czasie. Warto rozważyć korzystanie z tras alternatywnych, aby uniknąć kłopotów związanych z zatorami drogowymi.

Źródło: Policja Gliwice


Oceń: Utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie dzielnicy Żerniki

Średnia ocena:4.46 Liczba ocen:14


Zobacz Także