UWAGA! Dołącz do nowej grupy Knurów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Policjanci wspierają seminarium dla kobiet z okazji Dnia Kobiet w Gliwicach


W sobotę 7 marca w dzielnicy Szobiszowice odbyło się seminarium „Bezpieczne Babeczki”, które zgromadziło ponad 100 mieszkanek Gliwic. Wydarzenie miało na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa poprzez edukację oraz praktyczne zajęcia z zakresu samoobrony. Policjanci z Komisariatu II w Gliwicach uczestniczyli w spotkaniu, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z uczestniczkami.

Seminarium zorganizowane w Klubie Sportowym „Kodokan” było okazją do zdobycia wiedzy na temat zachowań w sytuacjach zagrożenia. Uczestniczki mogły skorzystać z praktycznych zajęć, które obejmowały nie tylko techniki obrony, ale także wykłady dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa. Wydarzenie miało na celu nie tylko kształcenie, ale również integrację lokalnej społeczności, co potwierdza szerokie grono organizatorów, takich jak Rada Dzielnicy Szobiszowice oraz Ośrodek Pomocy Społecznej.

W ramach seminarium, mundurowi z Komisariatu II prowadzący warsztaty podkreślali istotność znajomości technik reakcji na potencjalne zagrożenia. Dzielnicowi instruowali uczestniczki, jak skutecznie unikać niebezpiecznych sytuacji oraz jak odpowiednio wezwać pomoc. Ta inicjatywa wpisuje się w działania mające na celu budowanie świadomości bezpieczeństwa wśród lokalnej społeczności oraz umacnianie relacji między policją a mieszkańcami Gliwic.

Źródło: Policja Gliwice


Oceń: Policjanci wspierają seminarium dla kobiet z okazji Dnia Kobiet w Gliwicach

Średnia ocena:4.97 Liczba ocen:18


Zobacz Także