UWAGA! Dołącz do nowej grupy Knurów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Groźne zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy z narkotykami w Gliwicach


W sobotę rano doszło do niecodziennej interwencji policji w Gliwicach, gdzie funkcjonariusze zatrzymali 38-letniego mężczyznę śpiącego za kierownicą taksówki na środku jezdni. Po przebudzeniu okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, a w bagażniku auta znajdowały się znaczące ilości niebezpiecznych narkotyków. W wyniku zdarzenia, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy.

Interwencja rozpoczęła się od zgłoszenia dotyczącego unieruchomionego pojazdu, który stał na drodze z włączonymi światłami. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, zastali kierowcę śpiącego w taksówce, co wzbudziło ich podejrzenia. Po szybkim sprawdzeniu stanu zdrowia, przeprowadzone badanie wykazało obecność alkoholu w organizmie kierowcy.

Podczas przeszukania pojazdu, funkcjonariusze odnaleźli pakunek z białą substancją, a dalsze działania prowadzone przez grupę dochodzeniowo-śledczą ujawniły w bagażniku aż 3 kilogramy PCP, znanego również jako „anielski pył”. To niezwykle niebezpieczny środek psychotropowy, który może prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych. Mężczyzna odpowiedział za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, co stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa na drogach.

Decyzją prokuratury, 38-latek został osadzony w areszcie i usłyszał całą gamę zarzutów, a jego dalsze losy będą w gestii sądu. Policja przypomina o odpowiedzialności związanej z prowadzeniem pojazdu i posiadaniem substancji psychotropowych, które mogą stwarzać poważne zagrożenie dla życia i zdrowia.

Źródło: Policja Gliwice


Oceń: Groźne zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy z narkotykami w Gliwicach

Średnia ocena:5 Liczba ocen:21


Zobacz Także