ZAWODNICY FIGHT CLUB KNURÓW ROZPOCZĘLI SEZON. PARĘ SŁÓW O ICH PRZYGOTOWANIACH…

0
244

Zawodnicy knurowskiego Fight Clubu po okresie przygotowawczym rozpoczęli sezon. Parę słów o przygotowaniach zawodników w okresie wakacyjnej ,,przerwy”…

Pod koniec czerwca 4 zawodników FC Knurów udało się do stolicy Tatr na Zgrupowanie Kadry Kickboxingu pod egidą Polskiej Federacji Kickboxingu. Zgrupowanie to rozpoczęło sezon sportowy w wielu klubach z całej Polski. Głównym celem wyjazdu było przygotowanie fizyczne i mentalne zawodników do rozpoczynającego się w drugiej połowie roku sezonu startowego. Na zgrupowaniu zameldowało się około 80 zawodników i trenerów z kilkunastu klubów z całej Polski.

,,Naturalnie nie mogło tam zabraknąć naszych reprezentantów: Patryka Herdziny, Filipa Pawliny, Bartosza Prajsnara i Jarosława Kraski, który podjął się trudu kierowania naszą reprezentacją.

Treningi odbywały się w Centrum Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem. Nasi zawodnicy zakwalifikowali się do grup treningowych w formule K1, Low Kick i Kick Light ćwicząc pod okiem Trenerów Kadry. Atrakcją wyjazdu było wyjście w góry, wypad do AUA PARKU oraz wspólny trening sparingowy z zawodnikami Federacji WKF oraz zawodników ze Słowacji, odbywającymi również swoje zgrupowanie  w Zakopanem. Ponadto mieli okazję podpatrzyć treningi Krzyśka Włodarczyka i Krzyśka Głowackiego również przygotowujących się do swoich przyszłych zmagań ringowych w COS Zakopane”– informują działacze FC Knurów.

Zdaniem trenerów zawodnicy FC  Knurów zaprezentowali dobry poziom wyszkolenia sportowego. Udział w zgrupowaniu zaowocował powołaniami Filipa Pawlina i Patryka Herdzina do „Kadry B” oraz Jarosława Kraski i Bartosza Prajsnara do „Kadry C” Polskiej Federacji Kickboxingu – jako debiutantów.

,,Wszystkim naszym podopiecznym biorącym udział w zgrupowaniu gratulujemy podjęcia wyzwania mimo szeregu trudności, ukończenia zgrupowania i życzymy dalszych nominacji na szczeblach swojej „kariery zawodniczej”!! Jesteśmy pewni, że wpłynie to na ich dalszy rozwój sportowy i jeszcze większą motywację do treningów”– piszą działacze Fight Club.

Warto przypomnieć iż trenerem w FC Knurów jest sam Grzegorz Sobierajski, posiadacz czarnego pasa 3 Dana w Kickboxingu trener Kadry Low Kick WKSF i PFKB instruktor i egzaminator Kickboxingu PFKB trener personalny instruktor samoobrony instruktor strzelectwa sportowego i bojowego instruktor taktyki i techniki interwencji służb mundurowych instruktor posługiwania się pałką wielofunkcyjną instruktor praktycznej nauki zawodu wykładowca Ośrodka Szkoleń Specjalnych Tactical Group.

Trener Grzegorz Sobierajski zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia treningowe w Fight Club Knurów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here