Z wizytą w Parlamencie Europejskim…

0
375

W dniach 28-30 listopada 2017r. odbył się kolejny  wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego organizowany przez Pana Janusza Korwin- Mikke, Posła do Parlamentu Europejskiego. Dzięki zaproszeniu jakie Pan Poseł wystosował do Zarządu Szpitala w Knurowie sp. z o.o.  brukselską  siedzibę Parlamentu Europejskiego  mogło odwiedzić pięć osób na co dzień pracujących w knurowskim szpitalu.  To już kolejny wyjazd, który Pan Poseł Korwin-Mikke ufundował pracownikom knurowskiej lecznicy. Poprzednio również pięć osób uczestniczyło w lipcowym wyjeździe do Brukseli.

Program wycieczki był bardzo napięty i obejmował m.in. wizytę w siedzibie Parlamentu Europejskiego oraz zwiedzanie centrum Brukseli. Podczas zwiedzania europarlamentu pracownicy Szpitala w Knurowie mieli okazję na żywo przyglądać się trwającym obradom, które dotyczyły m.in. problematyki globalnego ocieplenia i emisji CO2.

Duże wrażenie na uczestnikach wyjazdu zrobiło centrum Brukseli z zabytkowym Grand Place, który uczestnicy wycieczki mogli  zwiedzić podczas wieczornego spaceru w stolicy Belgii.

Źródło i foto: Szpital Knurów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here