WSPÓLNE PRZYGOTOWANIA DURKACZA I JONAKA W KNUROWIE.

0
252

21 września w Jastrzębiu Zdroju ma się odbyć

Gala Boksu zawodowego. Impreza organizowana jest w ramach obchodu 25- lecia Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Na Gali wystąpią między innymi Damian Jonak i Damian Durkacz. Obaj już rozpoczęli przygotowania do tej imprezy a nad ich formą czuwa znakomity trener Ireneusz Przywara, który poprowadził pierwsze zajęcia z udziałem obu pięściarzy. Na wrześniowej imprezie szykuję się mnóstwo ciekawych pojedynków…

Damian Jonak jest doświadczonym pięściarzem z kilkunastoletnim doświadczeniem, którego żadnemu fanowi polskiego  boksu nie trzeba przedstawiać.

Damian Durkacz natomiast, mimo młodego wieku jest już wielokrotnym mistrzem Polski kadetów, Brązowym medalistą Mistrzostw Europy a od niedawna również najlepszym seniorem w Polsce w swojej kategorii wagowej.

Obaj pięściarze trenowali w ringu przygotowanym w szczygłowickim obiekcie MOSiR Knurów, znajdującym się pod basenem krytym. Na co dzień w tym miejscu trenują zawodnicy BKS Concordia Knurów. Szczegółów z wiadomych powodów nie możemy ujawnić, gdyż rywale obu pięściarzy nie śpią ;).

Knurowska NSZZ Solidarność KWK Knurów-Szczygłowice zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zaplanowanej gali. Bilety i szczegóły podane zostaną wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here