Wczoraj odbył się Koncert Charytatywny dla Grzesia

1
575

Wczoraj w knurowskim Zespole Szkół im Ignacego Jana Paderewskiego odbył się już XVII Koncert Charytatywny, tym razem zbierano środki na rehabilitację Grzesia Aleksandrzaka, który w ubiegłym roku uległ poważnemu wypadkowi.

Rehabilitacja powoli wracającego do zdrowia Grzesia jest bardzo kosztowna, dlatego też młodzież wraz z gronem pedagogicznym tutejszego Zespołu Szkół im Ignacego Jana Paderewskiego postanowiła dochód z tegorocznego Koncertu Charytatywnego przekazać właśnie na ten cel.

W trakcie Koncertu, który odbył się w hali sportowej Liceum wystąpiło wielu artystów. Jednak w trakcie tego wydarzenia nie tylko nie brakowało świetnej muzyki, należy również wspomnieć ,,otoczce” stworzonej wokół koncertu przez jego organizatorów. Uczestnikom imprezy były rozdawane odblaskowe gadżety, które mają na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa na ulicy po zmroku. Elementy odblaskowe zostały przekazane organizatorom XVII Koncertu Charytatywnego przez Starostwo Powiatowe w Gliwicach, Gminę Knurów, Gminę Gierałtowice oraz Fundację Amber, której Grześ jest podopiecznym.

Można było również posmakować świeżego soku, który własnoręcznie robiły uczennice ,,Paderka” wspólnie z panią Katarzyną Panfiluk, nauczycielką biorącą udział w ogólnopolskim programie telewizyjnym ,,Bake Off- Ale Ciacho”.

Organizatorzy razem z wolontariuszami zebrali w sumie kwotę 1803,87 złotych, które w całości zostaną przekazane na konto Grzesia w Fundacji Amber.

Zdjęcia pochodzą z facebookowego wydarzenia pn ,,Koncert Charytatywny”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here