SANECZNIK REAKTYWACJA? MAREK SANECZNIK WRACA?!

0
354

Co robi były już radny Marek Sanecznik? Czy zamierza wrócić do polityki samorządowej a może wyżej? Pytają o to mieszkańcy Knurowa i samorządowcy, którzy są ciekawi co dzieje się z Sanecznikiem. ich ciekawość jest rozbudzona tym bardziej że po raz kolejny, jak co roku Marek Sanczenik wydał dla mieszkańców Knurowa kalendarz z archiwalnymi, przedwojennymi zdjęciami Knurowa oraz życzeniami świąteczno- noworocznymi dla Knurowian…

Marek Sanecznik jakiś czas temu pozbawiony został przez rządzącą Knurowem większość mandatu radnego (wygaśnięcie mandatu) po stwierdzeniu że nie mieszka w Knurowie i słuch o nim zaginął… Pomimo tego co roku wydaje dla mieszkańców Knurowa kalendarzyki, w których zamieszcza archiwalne zdjęcia miasta i życzenia świąteczno-noworoczne. Po co to robi?

Według naszych informacji nade wszystko Sanecznik czuje się mieszkańcem Knurowa, w którym się urodził, wychował i ma dom oraz swoich najbliższych. Otrzymaliśmy nieoficjalne informacje jakoby Marek Sanecznik chciał wrócić do polityki, ale niekoniecznie  samorządowej. Udało nam się dowiedzieć iż być może będzie on kandydował w przyszłym roku do parlamentu z poparciem prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza. Sanecznik jest zdeterminowany by działać na rzecz lokalnej społeczności, deklaruje też wsparcie dla radnych opozycyjnych w knurowskiej radzie miasta.

Czy wystartuje w przysżłorocznych wyborach parlamentarnych? Sejm RP a może Senat? Dowiemy się już wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here