REGION: Bezpłatne warsztaty z narzędzi ICT.

0
247

Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów z narzędzi ICT.

Temat: Skuteczna optymalizacja SEO stron dla wyszukiwarek internetowych w 2017 r.

Dlaczego?
O optymalizacji SEO – fundamencie skutecznego pozycjonowania i zdobywania zasięgu w wyszukiwarkach internetowych napisano i powiedziano już chyba wszystko. Sęk w tym, że często omawiane są elementy nie mające istotnego wpływu na ranking Google, a niekiedy wręcz wskazówki te są błędnie powielane przez lata.
Warsztat pozwoli zapoznać się z metodyką optymalizacji stron internetowych w oparciu o najnowsze standardy i wytyczne, z uwzględnieniem szybkości ładowania i architektury treści. Omówimy zarówno podstawy, jak i bardziej zaawansowane kwestie oraz typowe błędy i często powtarzane twierdzenia nie mające dziś oparcia w rzeczywistości.

Dla kogo?
Specjaliści odpowiedzialni za przygotowywanie i aktualizowanie firmowych stron internetowych oraz samodzielni freelancerzy posiadający swoje strony internetowe.
Szkolenie skierowane jest do osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu języka HTML lub sprawnie poruszają się po wybranym systemie CMS (do zarządzania treścią w stronach internetowych). Zdobyta wiedza pozwoli poprawić swoje serwisy tak, aby zdobywały więcej wizyt z wyszukiwarek internetowych.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Gdzie?
Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego,
ul. Powstańców 34, Katowice – sala 205

Kiedy?
25.10.2017 r. (środa)

Rejestracja

Warsztaty realizowane są w ramach Regionalnego programu promocji społeczeństwa informacyjnego.

Źródło i foto: www.starostwo.gliwice.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here