PRZYGOTOWANIA DARIUSZA KOŁODZIEJCZYKA DO POBICIA REKORDU GUINNESSA.

0
550

Knurowianin, Dariusz Kołodziejczyk przygotowuje się do pobicia rekordu Guinnessa w najszybszym pokonaniu maratonu dryblując piłką…

Już 22 kwietnia 2018 roku, podczas 17. PZU Cracovia Maratonu, Dariusz Kołodziejczyk będzie bił rekord Guinnessa na najszybsze pokonanie maratonu dryblując piłką.

Aby rekord został uznany, pan Dariusz musi pokonać dystans 42 kilometrów i 195 metrów w mniej niż 3 godziny 29 minut i 55 sekund, ponieważ tyle właśnie wynosi aktualny rekord w tej kategorii, należący do Duńczyka – Jana Schrødera La Caille.

Rekordowy maraton rozpocznie się na Rynku Głównym w Krakowie, punktualnie o godzinie 9:00.

Przyjdźcie koniecznie i dopingujcie Pana Dariusza!

Jak sam mówi: „Myślę że jestem w stanie pobić rekord Guinnessa. Bardzo dużo trenuję i chciałbym to zrobić w czasie 3 godzin i 20 minut.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/cracovia-maraton/

https://biurorekordow.pl/ 

– informuje BIURO REKORDÓW, z którym współpracuje Dariusz Kołodziejczyk.

Darek całkowicie poświęcił się swojej pasji, zrezygnował nawet z pracy w tutejszej Kopalni Węgla Kamiennego, dla piłki nożnej. Swoje umiejętności prezentował już w knurowskich szkołach oraz w różnych programach telewizyjnych, zarówno w TVN, TVP jaki serwisach internetowych. Zachęcamy do kibicowania Darkowi już 22 kwietnia w Krakowie.
Poniżej prezentujemy krótki film z treningu Darka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here