PRACOWNICE KNUROWSKIEGO SZPITALA ODWIEDZIŁY BRUKSELĘ.

0
387
sdr

W dniach 9.-13.04.2018r. odbył się wyjazd studyjny do Brukseli, którego organizatorem był Pan doktor Bolesław Piecha-Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Dzięki jego zaproszeniu stolicę Belgii mogło odwiedzić pięć Pań, które na co dzień pracują w knurowskim szpitalu.  Z zaproszenia Pana Posła skorzystały: Marzena Langner-Pawliczek- położna pracująca na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym,  Grażyna Kuś-  zastępca pielęgniarki oddziałowej pracująca na Izbie Przyjęć, Agnieszka Wojtasiok-pielęgniarka pracują na Oddziale Chirurgii Ogólnej,  Tamara Bajorek- pielęgniarka pracująca w pracowni endoskopii Szpitala w Knurowie oraz Gabriela Tomczyk-technik medyczny pracujący w Poradni Kardiologicznej.

Oprócz Brukseli i  wizyty w Parlamencie Europejskim uczestniczki wyjazdu miały okazję zwiedzić Gandawę i Brugię dwa belgijskie miasta, które zachwycają swoją przepiękną architekturą.

Ponadto w trakcie spotkania w Parlamencie Europejskim omówione zostały najważniejsze problemy sektora ochrony zdrowia z jakimi współcześnie boryka się Unia Europejska.

 

Na zdjęciu od lewej:  Grażyna Kuś, Gabriela Tomczyk,  Bolesław Piecha- Poseł do Parlamentu Europejskiego, Marzena Langner-Pawliczek, Tamara Bajorek, Agnieszka Wojtasiok.

źródło i foto: Szpital Knurów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here