Okulary dla PAPUI NOWEJ GWINEI. BISKUP PROSI O POMOC.

0
415

Biskup pochodzący ze śląska, z Żor, Misjonarz Świętej Rodziny pracujący od lat w Papui Nowej Gwinei Dariusz Kałuża prosi o wsparcie dla swojej diecezji, jednak nietypowe wsparcie… Ksiądz Biskup prosi o stare niepotrzebne nam już okulary.

Ludność mieszkająca w Papui Nowej Gwinei, szczególnie na wsi jest delikatnie mówiąc nie zamożna, nie stać ich na lekarza, leki a co dopiero na okulary, stąd apel Biskupa, pochodzącego ze Śląska pracującego od lat wcześniej jako misjonarz teraz jako Biskup z Papuasami. Apel o stare niepotrzebne nam okulary, które pomogą ludziom tam żyjącym, zostaną dostarczone przez polskich księży bezpośrednio do papuaskich wiosek. Okulary można oddawać w biurze NSZZ SOLIDARNOŚĆ KWK KNURÓW-SZCZYGŁOWICE RUCH KNURÓW, które znajduje się w budynku obok dyrekcji kopalni Knurów (na I piętrze) oraz w sklepie z materiałami budowlanymi przy ulicy Koziełka w Knurowie, można je też przekazywać bezpośrednio radnym Krzysztofowi Leśniowskiemu oraz Maciejowi Kandziorowi. Akcję na terenie kraju koordynuje i prowadzi referat misyjny Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny pod przewodnictwem ks dr Włodzimierza Burzawy, który pochodzi z Knurowa.

Zachęcamy do udziału w akcji, pomóżmy biedniejszym od nas, zwłaszcza że to nic nas nie kosztuje a komuś przyniesie na pewno radość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here