NIEOFICJALNIE IRENEUSZ PRZYWARA SELEKCJONEREM KADRY NARODOWEJ!!!

0
307

Trener Ireneusz Przywara, który od lat jest związany z Knurowem i jest mieszkańcem naszego miasta jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie od jednego z wysoko postawionych działaczy Polskiego Związku Bokserskiego otrzyma w najbliższych dniach nominację na trenera Reprezentacji Polski w boksie…

Ireneusz Przywara mieszka w Knurowie od lat, tutaj wyszkolił kilka pokoleń pięściarzy, z GKS Concordia Knurów zdobywał drużynowe Mistrzostwo Polski, trenował takie znakomitości ringu jak min Tomasz Adamek i Damian Jonak, pracował też z kadrą młodzieżową a od kilku lat jest trenerem Mistrza Polski w Boskie seniorów Damiana Durkacza, który również jest reprezentantem Polski. Trener Przywara obecnie szkoli młodych zawodników BKS Concordii Knurów, przez kilka lat trenował zawodników KS Spartan Knurów, pomaga również klubom z innych miast szkoląc ich zawodników min Pyskowic czy Kędzierzyna- Koźla.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się że zadaniem trenera Przywary ma być dobre przygotowanie polskich pięściarzy do Olimpiady.

Kilka lat temu Ireneusz Przywara został wyróżniony nagrodą Laur Knurowa, przyznawaną przez knurowską Radę Miasta. Trenerowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here