KRZYSZTOF LEŚNIOWSKI W SPRAWACH KNUROWA Z WIZYTĄ U MINISTRÓW.

0
664

Radny powiatu gliwickiego a zarazem przewodniczący NSZZ Solidarność KWK Knurów-Szczygłowice ruch Knurów Krzysztof Leśniowski odwiedził dziś Warszawę, gdzie spotkał się z wiceministrami Janem Widerą i Grzegorzem Tobiszowskim, rozmawiali między innymi na temat problemów naszego miasta i jego mieszkańców.

Krzysztof Leśniowski w trakcie spotkania z wiceministrem sportu panem Janem Widerą poruszył problemy knurowskich klubów sportowych, zasięgnął również informacji na temat rządowych programów w ramach których stowarzyszenia sportowe mogą ubiegać się o środki z budżetu państwa, w ocenie radnego Leśniowskiego rozmowa była bardzo rzeczowa i konstruktywna, przebiegała w przyjacielskiej atmosferze. Minister Widera dopytywał o knurowskiego pięściarza, reprezentanta Polski Damiana Durkacza, który jest podopiecznym trenera Ireneusza Przywary.

Najprawdopodobniej już wkrótce knurowskie kluby sportowe odczują efekty tego spotkania.

STOJĄ OD LEWEJ: KRZYSZTOF LEŚNIOWSKI, JAN WIDERA, DAMIAN JONAK.

W trakcie spotkania z wiceministrem energii Grzegorzem Tobiszowskim poruszane były również sprawy naszego miasta, minister przyjął propozycję objęcia swoim honorowym patronatem I POWIATOWYCH TARGÓW ENERGETYCZNYCH, które odbędą się 21 kwietnia na terenie Zespołu Szkół Zawodowych numer 2 w Knurowie. Celem targów jest walka ze smogiem, poprzez wymianę starych pieców węglowych. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców do odwiedzenia targów, których pomysłodawcami są radni powiatu gliwickiego Włodzimierz Gwiżdż i Krzysztof Leśniowski.

Warto podkreślić że w obu spotkaniach z ministrami Widerą i Tobiszowskim wraz z Krzysztofem Leśniowskim brał udział znany pięściarz pan Damian Jonak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here