KONKURS FILMOWY DLA UCZNIÓW.

0
345

Miło nam poinformować o konkursie filmowym pt „Jak pozytywnie wpływasz na otoczenie działając w Sieci?”– informuje Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Knurowie.
Konkurs filmowy skierowany jest do uczniów klas gimnazjalnych (II i III klasy) i uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu działania Poradni Psychologicznej w Knurowie (Miasta Knurowa, Gmin Powiatu Gliwickiego: Pilchowice, Sośnicowice, Gierałtowice).

Każda zgłoszona w ramach konkursu klasa w trakcie realizacji projektu ma stworzyć narrację cyfrową z wykorzystaniem zdjęć, dźwięku, głosu narratora, wideo, tekstu (do decyzji klasy), o czasie trwania max. 5 minut.
W narracji musi wziąć udział przynajmniej połowa klasy.
Narracja stworzona przez poszczególne klasy musi poruszać temat “Jak pozytywnie wpływasz na otoczenie, działając w sieci?”

Przewidziane są dwie równorzędne nagrody nagroda jury i nagroda publiczności. W obu przypadkach jest to wycieczka jednodniowa dla zwycięskich klas.

Konkursem chcemy sprawić by uczniowie szkół zdobyli wiedzę w jaki sposób tworzyć pozytywny i bezpieczny wizerunek w sieci, zrozumieli, że Internet nie jest tylko miejscem rozrywki, za jego pośrednictwem mają wielki wpływ na kreowanie swojego otoczenia, poszerzyli umiejętności organizacyjne i współpracy w grupie, m. in. dzieląc się zadaniami w Konkursie- informuje Poradnia.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://dzialamy.online/

Partnerami akcji są Starostwo Powiatowe w Gliwicach i Fundacja ING Dzieciom.

źródło i foto: www.dzialamy.online/konkurs/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here