Koncert dla Grzesia

0
412

Niedawno odbył się Siatkarski Turniej Charytatywny zwieńczony Meczem Gwiazd, teraz pora na Koncert Charytatywny.

Grzesiu Aleksandrzak uległ w ubiegłym roku poważnemu wypadkowi, teraz potrzebuje kosztownej rehabilitacji, która jest dla niego szansą na normalne życie. W czasie niedawnego turnieju siatkarskiego udało się zebrać na ten cel ponad 15 000 złotych, jednak żeby zapewnić Grzesiowi rehabilitację dającą szansę na normalne życie jest potrzebna większa kwota.

Już w najbliższy czwartek o godzinie 17.00 w Hali Sportowej Zespołu Szkół im. I.J. Paderewskiego odbędzie się coroczny Koncert Charytatywny organizowany przez ten Zespół Szkół.

,,W tym roku staramy się pomóc Grzesiowi, który w ubiegłe wakacje uległ wypadkowi komunikacyjnemu i potrzebuje ciągłej rehabilitacji, aby powrócić do pełni zdrowia i bezproblemowo funkcjonować w społeczeństwie.

Będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć występy wokalne i taneczne zarówno naszych uczniów, jak i uczniów knurowskich gimnazjów, a także absolwentów Paderka. Gwiazdą wieczoru będzie zespół MjusiQ, którego członków śmiało można nazwać wyjadaczami rocka i bluesa.

Oprócz doznań dla ducha proponujemy też coś dla ciała – jak co roku spróbujemy pysznych wypieków naszych uczniów, nad czym zapanuje nasz szkolny wolontariat.

Te i wiele innych atrakcji, również dla najmłodszych, na pewno przyczynią się do miłego spędzenia czwartkowego wieczoru.

Będzie głośno i intensywnie, ZAPRASZAMY!!!”- informuje na stronie szkoły Dawid Szymała, nauczyciel z Zespół Szkół im. I. J. Paderewskiego, który współorganizuje imprezę.

Zachęcamy do włączenia się w pomoc dla Grzesia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here