KOLEJNE WAŻNE ZWYCIĘSTWO DAMIANA DURKACZA!

0
530

Zawodnik Klubu Sportowego Spartan Knurów Damian Durkacz, po raz kolejny reprezentował nasz Kraj, tym razem okazją do zaprezentowania swoich pięściarskich umiejętności był dla knurowianina mecz Polska- Szwecja, którego transmisję mogliśmy obejrzeć w TVP SPORT.

Podopieczny znakomitego trenera Ireneusza Przywary (również mieszkańca Knurowa) zmierzył się w słupskiej hali Gryfia z reprezentantem Szwecji, którego pokonał jednogłośnie.

Nasza kadra zwyciężyła w całym meczu 10-6.

Wszyscy, którzy nie mieli okazji zobaczyć pojedynku Damiana mogą obejrzeć powtórkę pod poniższym linkiem, do czego gorąco zachęcamy.

http://sport.tvp.pl/36793099/boks-olimpijski-mecz-towarzyski-polska-szwecja

W najbliższym czasie zawodnika KS Spartan Knurów czekają Mistrzostwa Polski, knurowianin nie ukrywa że jego celem jest reprezentowanie Polski na Olimpiadzie, trzeba przyznać że Damian Durkacz jest coraz bliżej osiągnięcia swojego życiowego celu.

,,Reprezentant Szwecji, pokonany jednogłośnie🇵🇱
Mecz wygrany 10-6 dla Polaków!😎
A już za tydzień, wyruszam na Mistrzostwa Polski seniorów w boksie olimpijskim, w Karlinie! Wiadomo w jakim celu😎 Bardzo, ale to bardzo chciałbym podziękować za wsparcie, które dostałem od wielu osób przed walką! Oraz za miłe wiadomości i telefony, zaraz po walce!😁 Cieszy mnie to, że jednak ktoś interesuje się moją osobą, i chce mu się obejrzeć mój pojedynek w wolnym czasie Jesteście WIELCY! Pozdrawiam!„- czytamy na profilu fb Damiana Durkacza.

Serdecznie gratulujemy zarówno Damianowi jaki jego trenerowi klubowemu Ireneuszowi Przywarze i życzymy obu panom kolejnych jeszcze większych sukcesów, zarówno na arenie krajowej jaki międzynarodowej.

źródło: profil fb Damiana Durkacza, TVP SPORT

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here