KNUROWIANIN DARIUSZ KOŁODZIEJCZYK USTANOWIŁ REKORD POLSKI W PODBIJANIU PIŁKI- WYWIAD Z DARKIEM!

0
950

Mieszkający w Knurowie i pracujący w tutejszej KWK Knurów-Szczygłowice Dariusz Kołodziejczyk, ustanowił 22 lipca rekord Polski w podbijaniu piłki o wyczynie naszego sportowca, który jest też zawodnikiem Klubu Biegacza Endurance Solidarni Knurów mówią media regionalne i ogólnopolskie. Knurowianina mogliśmy zobaczyć zarówno w serwisach TVP 3 Katowice jaki w ogólnopolskim ,,Teleexpresie”. Specjalnie dla czytelników Nasz Knurów.pl Dariusz Kołodziejczyk udzielił krótkiego wywiadu…

Opowiedz nam o swoich przygotowaniach do bicia rekordu Polski w podbijaniu piłki w sposób ciągły?

Mocne treningi rozpocząłem kilka miesięcy przed biciem rekordu Polski. Samo zaś bicie rekordu, nad którym czuwał wykwalifikowany sędzia z biurorekordow.pl wyglądało następująco. Mogłem mieć 2 próby, ale mi się udało już za pierwszym razem ustanowić nowy rekord Polski w podbijaniu piłki nożnej za pomocą stóp kolan i głowy. Nie mogłem korzystać z potrzeb fizjologicznych oraz przerw na picie i jedzenie. Udało mi się podbijać piłkę 30 tys razy. W czasie 3 godzin i 11 minut, moim marzeniem jest zdobyć rekord guinnessa.

Co Cię skłoniło do podjęcia tego wyzwania?

Chciałem pokazać że stać mnie na wiele, chcę dorównać mistrzowi świata w podbijaniu piłki Januszowi Chomątkowi.

Czy w jakiś sposób czułeś wsparcie ze strony knurowskiego środowiska sportowego?

Oczywiście, czułem wsparcie ze strony knurowskiego środowiska sportowego, przede wszystkim ze strony zawodników i działaczy Klubu Biegacza Endurance Solidarni oraz ze strony zawodników Concordii knurów.

Za które im serdecznie dziękuję.

Rodzina pewnie wspierała Twoje starania o pobicie rekordu Polski najmocniej, czy chciałbyś komuś szczególnie podziękować?

Tak, mojej dziewczynie Ani i moim rodzicom.

Słyszeliśmy o Twoich przygotowaniach do kolejnego wyzwania… Mógłbyś powiedzieć na ten temat więcej?

Trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami, którymi są duże firmy oraz panem Januszem Chomątkiem w sprawie wspólnego pojedynku, który miałby na celu pobicie rekordu Guinnesa. Byłby to pierwszy taki pojedynek w duecie w historii.

Czy są jacyś sponsorzy, którym byś chciał podziękować?

Oczywiście, w szczególny sposób chciałem podziękować firmie OMEX Z WRZEŚNI oraz HOTELOWI SPORTOWO REKREACYJNEMU U KAZIA W CZESZEWIE, dzięki którym ustanowienie rekordu Polski było możliwe.

Dziękujemy za wywiad i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Również dziękuję i pozdrawiam wszystkich czytelników portalu NaszKnurów.pl
Foto: Archiwum prywatne Dariusza Kołodziejczyka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here