KNURÓW: WSPANIAŁY KONCERT CHARYTATYWNY W ,,PADERKU”.

1
682

Dziś w knurowskim ,,Paderku” odbył się coroczny Koncert Charytatywny, tym razem dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację Kajtka i Martyny, którzy chorują na SMA (rdzeniowy zanik mięśni).

W czasie koncertu mogliśmy zobaczyć występy wielu młodych wykonawców, na scenie pojawiła się między innymi knurowska drużyna harcerska z księdzem dr. Piotrem Laryszem na czele, wystąpiło również wielu uczniów i absolwentów ,,Paderka”. Można było również nabyć pyszne wypieki uczniów. Zgromadzonych licznie gości powitała pani dyrektor Dorota Gumienny wraz z zastępcą starosty powiatu gliwickiego panią Ewą Jurczygą, na widowni można było również spotkać knurowskich radnych Franciszka Szafarza, Artura Sochę i Macieja Kandziora, był również przewodniczący RM Tomasz Rzepa. Na scenie wystąpił znany knurowski muzyk, radny powiatu gliwickiego pan Jacek Żyła, który akompaniował Bartłomiejowi Kaszubie. Na środku parkietu występy artystów uświetniły dobrze bawiące się przy ich muzyce dzieci, które tańczyły wspólnie z Kajtkiem i Martyną. Atmosfera była wspaniała, aż ciśnie się na usta więcej takich imprez w naszym mieście. Bardzo miło było nam uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Podziękowania od rodziców Kajtusia i Martynki:

,,Dziękujemy wszystkim znajomym i nieznajomym za przybycie wsparcie i pozytywną energię 🙂
Organizatorom Koncert charytatywny dla Kajtka i Martyny:) ogromne podziękowania i wyrazy uznania za mega wysoki poziom 🙂 Pełen profesjonalizm. W końcu jeśli się nie mylimy to był 22 koncert charytatywny 🙂 Tak wiele osób wsparto już przez te lata. Dziękujemy i cieszymy się, że nasze dzieci też miały okazję być gwiazdami wieczoru 🙂Wszystkim wykonawcom nisko się kłaniamy za występy 💕 Okazuje się, że mamy mega uzdolnioną młodzież 🙂 A zakończenie koncertu rodzicom sprawiło wiele radość i przywróciło wspomnienia dawnych-niedawnych lat 🙂💕 DZIĘKUJEMY 💕” źródło fb.

Więcej na temat Kajtusia i Martynki można przeczytać tutaj: https://www.facebook.com/kajtekowalik/

foto: Artur Socha

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here