KNURÓW: W ŚRODĘ ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNA NADZWYCZAJNA SESJA RM.

0
241

Już jutro odbędzie się kolejna w tym roku nadzwyczajna sesja Rady Miasta Knurów, rajcy podejmą w sumie 10 Uchwał.

W programie sesji czytamy że wśród projektów 10 Uchwał, które będą głosowane przez radnych znajdują się między innymi zmiany w tegorocznym budżecie miasta, wyrażenie zgody na zawarcie porozumienia z Powiatem Gliwickim w zakresie współfinansowania inwestycji pod nazwą ,,Aktywne przejście dla pieszych” przy ulicy 1 Maja w Knurowie.

Podkreślić należy że od lat o doświetlenie, doposażenie zwiększające bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych w Knurowie, zarówno w czasie posiedzeń Komisji Bezpieczeństwa Publicznego Porządku i Spraw Socjalnych jaki na sesjach Rady Miasta Knurów zabiegali radni Marek Sanecznik (zanim został pozbawiony poprzez wygaszenie mandatu radnego), Maciej Kandzior a ostatnio również Artur Socha.

-Jestem szczęśliwy że w końcu, choć małymi krokami udaje nam się zwiększać bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta na przejściach dla pieszych. Szkoda że tak późno, ale lepiej gdy władze miasta coś robią późno niż wcale…– mówi nam radny Maciej Kandzior, który zabiegał o to od 2015 roku.

Szczegółowo ze wszystkimi projektami Uchwał można zapoznać się klikając w ten link: http://www.knurow.bip.info.pl/index.php?idmp=1731&r=o

następnie należy wybrać interesujący nas projekt i kliknąć w niego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here