KNURÓW: RAMS, ŻAK A MOŻE KTOŚ INNY?

3
1441

Tegoroczne wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami, tymczasem w Knurowie jak do tej pory jedynie dwóch kandydatów zdeklarowało swój udział w walce o fotel prezydenta miasta, są nimi urzędujący prezydent pan Adam Rams i kandydat z ramienia Prawa i Sprawiedliwości pan mgr inź Paweł Żak…

Adam Rams posiada średnie wykształcenie i ,,rządzi” Knurowem już od 2002 roku, czyli aż 16 lat, gdyby wygrał październikowe wybory kierowałby naszym miastem przez kolejne 5 lat. W przeszłości pan Rams był również radnym rady miasta Knurów i Sejmiku Województwa Śląskiego.

Paweł Żak posiada wyższe wykształcenie, jest inżynierem, przedsiębiorcom od zawsze związanym z Knurowem, w którym mieszka i pracuje (od 21 lat prowadzi firmę). Ma dwoje dzieci, żona jest pielęgniarką oddziałową w knurowskim szpitalu. Paweł Żak w przeszłości ubiegał się o mandat radnego miasta Knurów, jednak bez powodzenia.

,,I Ty możesz mieć wpływ na przyszłość Twojego miasta!

Drodzy Knurowianie,

Od urodzenia jestem mieszkańcem Knurowa. Tu przeżyłem lata dzieciństwa i młodości, obserwowałem krok po kroku rozwój miasta, jego życie społeczne i kulturalne. Kandydując na urząd Prezydenta Knurowa mam szansę nadawać kierunek jego rozwoju. Miasto to nie sztuczny twór, miasto to jego mieszkańcy. Miasto to ludzie, którzy mają swoje potrzeby, problemy, oczekiwania i nadzieje.

Dlatego chciałbym zaprosić Państwa do zabrania głosu w sprawach dla Was ważnych. Chciałbym usłyszeć jakie są Państwa potrzeby, co Państwa nurtuje, co przeszkadza, co chcieliby Państwo zmienić.

Wszystkie kwestie poruszone przez Państwa będą miały wpływ na kierunek kampanii wyborczej i przyszłej pracy samorządu”- czytamy na fb fanpage pana Żaka.

Z fanpage Pawła Żaka można zapoznać się klikając w ten link: https://www.facebook.com/Pawe%C5%82-%C5%BBak-Kandydat-na-Prezydenta-Miasta-Knur%C3%B3w-1967159163370244/

Adam Rams niestety na obecną chwilę nie posiada fanpage na facebooku.

Być może wkrótce pojawią się jeszcze jacyś kandydaci, mamy taką nadzieję bo walka dwóch kandydatów może nie być tak ciekawa jak wymiana programowa czterech…

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here