KNURÓW: PODPISANO UMOWĘ Z GÓRNIKIEM. A CO Z KNUROWSKĄ PIŁKĄ?

0
339

Klubu piłkarskiego Górnik Zabrze raczej nie trzeba przedstawiać w Knurowie. Zdecydowana większość knurowskich fanów polskiej piłki nożnej sympatyzuje z „Górnikiem” od wielu pokoleń. Na przestrzeni długich lat przyjaźni knurowskich kibiców z klubem, postanowiono podjąć kroki formalne między Górnikiem Zabrze a Miastem Knurów, mające na celu umocnienie tej relacji.

W dniu dzisiejszym 27 sierpnia 2018 r. Miasto Knurów nawiązało oficjalną współpracę z klubem piłkarskim Górnik Zabrze.

Tego dnia Wiceprezes Górnika Zabrze Andrzej Pasek oraz Zastępca Prezydenta Miasta Knurów Piotr Surówka, podpisali list intencyjny, w efekcie którego miasto stało się „Patronem Społecznym” tego ekstraklasowego klubu, najmocniej związanego z Knurowem. Dzięki tym relacjom ulubiony przez wielu knurowian „Górnik” będzie bardziej obecny w mieście, a z drugiej strony Miasto Knurów będzie miało możliwość przeprowadzenia szerokich działań promocyjnych poza granicami miasta.

Mamy nadzieję że władze miasta doprowadzą również do tego że knurowska seniorska piłka nożna będzie stało przynajmniej na 3 ligowym poziomie jak to było za poprzednich prezydentów miasta.

Źródło i foto: www.knurow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here