KNURÓW: PIKNIK RODZINNY W ,,SŁONECZKU”.

0
1375

W dniu dzisiejszym na terenie Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi numer 13 w Knurowie, potocznie nazywanego ,,Słoneczkiem” odbył się coroczny piknik rodzinny, na którym bawiły się nie tylko przedszkolaki z ,,Słoneczka” wraz z rodzicami, dziadkami i babciami, ale również podopieczni Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Knurowie oraz wszyscy chętni do wzięcia udziału w tej imprezie.

W czasie pikniku można było zobaczyć występy poszczególnych grup przedszkolaków z ,,trzynastki”. Wystąpiły grupy: ,,Słoneczka”, ,,Ogniki”, ,,Iskierki”, ,,Słoneczne Pajacyki”, ,,Promyczki”, ,,Tęczowe Skrzaty”, ,,Kubusiowa Rodzinka”.

Warto podkreślić iż organizatorami tego wydarzenia było Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi numer 13 wspólnie z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Knurowie. Piknikowi przyświecało hasło ,,Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat”.

W organizacji imprezy pomogła również Fundacja ING Dzieciom, której liczni wolontariusze wspierali działania organizatorów i prowadzili różnego rodzaju akcje, między innymi malowanie twarzy dzieciom, rozdawali również wszystkim dzieciom balony.

Głównym sponsorem nagród do loterii dla dzieci i konkurencji dla par była firma Plastic Omnium Auto Sp. z o.o. z Gliwic. A loterie dodatkowo wsparli rodzice przedszkola, Miejska Biblioteka Publiczna z Knurowa, lodziarnia „Siódme Niebo”, „Restauracja i pizzeria 777”, Kino Scena Kultura w Knurowie i Księgarnia Merkury.

Na pikniku mogliśmy również podziwiać rywalizację sportową…małżeństw, którą mogą Państwo obejrzeć na poniższych filmach.

Występy poszczególnych grup z MP z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Knurowie:

,,OGNIKI” I ,,KUBUSIOWA RODZINKA”

,,PROMYCZKI”

,,SŁONECZNE PAJACYKI”

,,TĘCZOWE SKRZATY”

,,Tęczowe Skrzaty” część II

,,ISKIERKI”

,,SŁONECZKA”

Przygotowania do imprezy

ZAWODY W KTÓRYCH STARTOWALI RODZICE, WYŚCIG Z BALONEM, WYŚCIGI W WORKACH, WYŚCIG ZE SKRZYNKAMI.

Nagrody dla przedszkolaków za udział w Konkursie Literackim.

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here