KNURÓW: Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków Po Raz Drugi w Knurowie.

0
602

Dziś na obiektach sportowych Orlik w Knurowie odbyła się po raz drugi impreza pod hasłem ,,Sprintem do maratonu”, która stanowi część IV Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków…

W maratonie wzięły udział przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi numer 13 w Knurowie, dzieci już po raz drugi brały udział w tej ogólnopolskiej imprezie biegowej.

Rano cała społeczność przedszkolna udała się na Orlik, by bić rekordy biegowe i dołączyć do grona małych maratończyków. Dzieciom udało się pokonać łączny dystans 49 km i 940 m. Każda grupa przedszkolna była ubrana w inny kolor koszulek, każdy uczestnik biegu posiadał też numer startowy. W biegach wzięło udział 122 przedszkolaków, wszystkie z nich otrzymały pamiątkowe medale odbierając je wraz z gratulacjami od jednej z  pomysłodawczyń (niestety nieobecna z przyczyn osobistych była pani mgr Paulina Jaworska) imprezy w naszym mieście pani mgr Ewy Gołąb, ponadto każde dziecko otrzymało… cukierka i jabłuszko 🙂 Na podkreślenie zasługuje fakt pełnego zaangażowania wszystkich nauczycieli i pracowników ,,Słoneczka” w organizację tej świetnej zabawy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here