KNURÓW: ODWIEDZINY KOLĘDOWE- HARMONOGRAM.

0
342

Poniżej zamieszczamy plan odwiedzin kolędowych w poszczególnych knurowskich Parafiach…

PARAFIA POD WEZWANIE MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

Sobota 01.12 godz. 14.00
1. Dywizjonu 303 – 1 DCBA
2. Dywizjonu 303 – 2 DCBA

Niedziela 02.12 godz. 14.00
1. Dywizjonu 303 – 3, 4
2. Dywizjonu 303 – 5, 6
3. Dywizjonu 303 – 9, 10
4. Dywizjonu 303 – 12, 14

Poniedziałek 03.12 godz. 15.30
1. Dywizjonu 303 – 7, 16, 18
2. Dywizjonu 303 – 20 DCBA
3. Dywizjonu 303 – 22, 24

Wtorek 04.12 godz. 15.30
1. Lotników 2, 4
2. Lotników 5, 7
3. Lotników 6, 8

Środa 05.12 godz. 15.30
1. Lotników 9, 11
2. Lotników 10, 12
3. Lotników 14AB , 15BC
4. Lotników 13, 15A

Piątek 07.12 godz. 15.30
1. Lotników 14C, 16
2. Lotników 19, 21
3. Lotników 18, 20

Sobota 08.12 godz. 14.00
1. Lotników 22 DCBA
2. Piłsudczyków 1, 2AB
3. Piłsudczyków 3, 2C
4. Piłsudczyków 5, 7

Niedziela 09.12 godz. 14.00
1. Piłsudczyków 6, 8, 10
2. Piłsudczyków 9, 11
3. Marynarzy 5, 7
4. Marynarzy 1, 3

Poniedziałek 10.12 godz. 15.30
1. Piłsudczyków 16 DCBA
2. Piłsudczyków 17 DCBA
3. Piłsudczyków 12, 14
4. Piłsudczyków 13, 15

Wtorek 11.12 godz. 15.30
1. Marynarzy 13, 15
2. Marynarzy 9, 11
3. Marynarzy 19A, 17

Środa 12.12 godz. 15.30
1. Marynarzy 19B, 21
2. Mieszka I 15 (od góry)
3. Mieszka I 17AB
4. Mieszka I 17C, 19C

Piątek 14.12 godz. 15.30
1. Mieszka I 19 AB
2. Mieszka I 21 AB

Sobota 15.12 godz. 14.00
1. Mieszka I 21C, 23C
2. Mieszka I 23 AB
3. Witosa, 1 Maja 59, 66-42,
Mieszka I 11,

Niedziela 16.12 godz. 14.00
1. Kapelanów Wojskowych 12 CBA
2. Kapelanów Wojskowych 12 CDE
3. Kapelanów Wojskowych 10 CBA
4. Kapelanów Wojskowych 10 CDE

Poniedziałek 17.12 godz. 15.30
1. Kapelanów Wojskowych 8 CBA
2. Kapelanów Wojskowych 8 CDE

Wtorek 18.12 godz. 15.30
1. Kapelanów Wojskowych 6 CBA
2. Kapelanów Wojskowych 6 CDE

Środa 19.12 godz. 15.30
1. Kapelanów Wojsk. 4A (od góry)
2. Kapelanów Wojsk. 4B (od góry)

Czwartek 27.12 godz. 15.30
1. Kapelanów Wojsk. 3A (od góry)
2. Kapelanów Wojsk. 3B (od góry)
3. Kapelanów Wojsk. 1A (od góry)
4. Kapelanów Wojsk. 1B (od góry)

Piątek 28.12 godz. 15.30
1. Jedności Narodowej 2 ABC
2. Jedności Narodowej 2 DE, 3 A
3. Jedności Narodowej 3 BCD
4. Jedności Narodowej 3E, 4BC

Sobota 29.12 godz. 14.00
1. Jedności Narodowej 4A, 6A
2. Jedności Narodowej 6 BC
3. Armii Krajowej 2 ABC
4. Armii Krajowej 2 DE

Niedziela 30.12 godz. 14.00
1. Armii Krajowej 3 ABC
2. Armii Krajowej 3 DEF
3. Armii Krajowej 4 CBA
4. Armii Krajowej 6 CBA

Środa 02.01 godz. 15.30
1. Szarych Szeregów 1 DEF
2. Szarych Szeregów 1 ABC
3. Szarych Szeregów 2 DEF
4. Szarych Szeregów 2 ABC

Czwartek 03.01 godz. 15.30
1. Szarych Szeregów 4 CBA
2. Szarych szeregów 6 CBA
3. Wł. Jagiełły 1 CBA
4. Wł. Jagiełły 2 CBA

Piątek 04.01 godz. 15.30
1. Wł. Jagiełły 3 ABC
2. Wł. Jagiełły 4 CBA
3. Wł. Jagiełły 5 ABC

Sobota 05.01 godz. 14.00
1. Wł. Jagiełły 3D, 5D, 7D
2. Wł. Jagiełły 7 ABC

Niedziela 06.01 godz. 14.00
1. St. Batorego 3 JK
2. St. Batorego 6 CBA
3. St. Batorego 8 CBA
4. St. Batorego 10 CBA

Poniedziałek 07.01 godz. 15.30
1. St. Batorego 16 (od góry)
2. St. Batorego 12 (od góry)
3. St. Batorego 14 (od góry)
4 J. Sobieskiego 1 CBA

Wtorek 08.01 godz. 15.30
1. J. Sobieskiego 3 DCBA
2. J. Sobieskiego 5 CBA
3. J. Sobieskiego 8 (od góry)

Środa 09.01 godz. 15.30
1. J. Sobieskiego 10 (od góry)
2. Wł. Łokietka 2 (od góry)
3. Wł. Łokietka 4 (od góry)
4. Wł. Łokietka 7 (od góry)

Czwartek 10.01 godz. 15.30
1. Wł. Łokietka 9 (od góry)
2. Bolesława Chrobrego 17-1
3. Kazimierza Wielkiego 1 ABC
4. Kazimierza Wielkiego 1D, 2AB

Piątek 11.01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 2 CDE
2. Kazimierza Wielkiego 2 FGH
3. Kazimierza Wielkiego 3 CBA
4. Kazimierza Wielkiego 4 DCB

Sobota 12.01 godz. 14.00
1. Kazimierza Wielkiego 5 CBA
2. Kazimierza Wielkiego 7 CBA
3. Kazimierza Wielkiego 4A, 6ABC, 8AB
4. Kazimierza Wielkiego 8CD, 9A

Niedziela 13.01 godz. 14.00
1. Kazimierza Wielkiego 9 BCD
2. Kazimierza Wielkiego 10 ABC
3. Kazimierza Wielkiego 10D, 11AB
4. Kazimierza Wielkiego 11CD, 12A

Poniedziałek 14.01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 12 BCD
2. Kazimierza Wielkiego 14 ABC
3. Kazimierza Wielkiego 14D, 15/1-20

Wtorek 15.01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 15/21-57
2. Kazimierza Wielkiego 16ABC
3. Kazimierza Wielkiego 16D,18AB

Środa 16.01 godz. 15.30
1. Kazimierza Wielkiego 18CD
2. Kosmonautów 1, 4
3. Kosmonautów 2, 6

Czwartek 17.01 godz. 15.30
1. Kosmonautów 3, 5
2. Kosmonautów 7, 9, 11
3. Kosmonautów 10 CBA

Piątek 18.01 godz. 15.30
1. Kosmonautów 12 ABC
2. Kosmonautów 14 CBA
3. Kosmonautów 12D, 16AB

Sobota 19.01 godz. 14.00
1. Kosmonautów 16CD, 20A
2. Kosmonautów 20 BC
3. Szpitalna 24b, 26 DCBA
4. Szpitalna 28 EF, 26 EF

Niedziela 20.01 godz. 14.00
1. Szpitalna 28 DCBA
2. Szpitalna 30 DCBA
3. Szpitalna 32 EF, 30 EF
4. Szpitalna 32 DCBA

Poniedziałek 21.01 godz. 15.30
1. Ułanów 1 CBA
2. Ułanów 3, 5B

Wtorek 22.01 godz. 15.30
1. Ułanów 5A, 11AB
2. Ułanów 7 CBA

Środa 23.01 godz. 15.30
1. Ułanów 9 CBA
2. Ułanów 11CD,15

Czwartek 24.01 godz. 15.30
1. Ułanów 15 ABC
2. Ułanów 17A, 17

Piątek 25.01 godz. 15.30
1. Wł. Sikorskiego 6, 8
2. Wł. Sikorskiego 4 DCBA

Sobota 26.01 godz. 14.00
1. Saperów, Legionów,
2. Letnia, Wiosenna 26

Niedziela 27.01 godz. 14.00
1. Wiosenna domki jednorodzinne
2. Jesienna, Przedwiośnie
3. 26 stycznia, Deszczowa

Poniedziałek 28.01 godz. 15.30
1. Zimowa
2. J. Ziętka domy i J. Ziętka 2

Wtorek 29.01 godz. 15.30
1. J. Ziętka 10, 12C,
2. Ziętka 12AB, 16A, 20A

Środa 30.01 godz. 15.30
1. J. Ziętka 14 DCBA
2. J. Ziętka 16BC, 18
3. J. Ziętka 20BC, 22,

 

Sobota 2.02 godz. 14.00
Kolęda dodatkowa

PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTYCH CYRYLA I METODEGO

Niedziela, 2 12. 2018, godz. 14,3o 

  1. Floriana 1 d, c, b, a

  2. Floriana 2 a, b, c, d,  Floriana  4

  3. Wilsona 3,  1 Maja 7 a

Piątek, 7. 12. 2018, godz. 15,3o

  1. Wilsona 9, 5,  1 Maja  7 b

  2. Wilsona 14 c, b, a

  3. Wilsona 15 b, a

                 Sobota, 8. 12. 2018, godz. 14,3o

  1. Wilsona 12 – 4

  2. Wilsona 16 c, b, a

  3. Wilsona 18 c, b, a

             Niedziela, 9. 12. 2018, godz. 14,3o

  1. Szpitalna 22, 20, Wilsona  21 – 53

  2. Wilsona 36 – 54

  3. Wilsona 60 – 96                

                Piątek, 14. 12. 2018, godz. 15,3o                

  1. Wilsona 129 – 55

  2. Wilsona 126 – 98

  3. Matejki 27 – 1,  Grunwaldzka  1 – 23

         

          Sobota, 15. 12. 2018, godz. 14,3o

  1. Rakoniewskiego 1 – 41

  2. Rakoniewskiego 30 e – 2 d

  3. Rakoniewskiego 44 – 36

Niedziela, 16. 12. 2018, godz. 14,3o

  1. Wzgórze 28 a, 28, 16 b, 14 b, Polna

  2. Wzgórze 42 – 1

  3. Ustronie Leśne, Cicha

                     Piątek, 21. 12. 2018, godz. 15,3o     

  1. Damrota, Kościuszki  10 – 1

  2. Poniatowskiego 1 – 6 i  8, Miarki  1 – 6

  3. Mickiewicza 9 – 17

                     Sobota, 22. XII. godz. 14,3o

  1. Ogrodowa 2 i – 2 a, Janty 1 – 3

  2. Ogrodowa 1 h – 1 a

  3. Kopernika, Poniatowskiego 7 – 10, Kopernika 10                                                                                     


  Czwartek, 27. 12. 2018, godz. 15,3o                

  1. Mickiewicza 8 – 1

  2. Sienkiewicza 7 – 23, 14 – 36

  3. Sienkiewicza 1 – 5, Prusa  2, 4, 13

  4. Słoniny 12 – 2

    Piątek, 28. 12. 2018, godz. 15,3o                 

  1. Słoniny 13 – 3

  2. Słoniny 27 – 15, 18 – 14

  3. Żwirki i Wigury (od początku)

  4. Pocztowa 12 a, b, c

        Sobota, 29. 12. 2018, godz. 14,3o

  1. Pocztowa 12 d i  10

  2. Spółdzielcza 1 – 5

  3. Pocztowa 1 – 11,  8, 6, 2

  4. Pocztowa 4,  Spółdzielcza  10

           Niedziela,  30. 12. 2018, godz. 14,3o                     

  1. Spółdzielcza 8, 9

  2. Spółdzielcza 14 c, b, a,   i   12 b, a

  3. Spółdzielcza 6 c, b, a,   i   7 b, a

  4. Dębowa 12 – 42,   i   1 – 51

         Środa, 2. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Plater 59 – 79,   i   Dębowa  73 – 53,  i  78 – 44

  2. Plater 57 – 1

  3. Astrów (od końca)

  4. Wyspiańskiego (od końca)

                   Czwartek, 3. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Dworcowa 41 – 75 i  110 – 98,  Przemysłowa,

Dworcowa  96 – 40

  1. Dworcowa 34 – 30,   i   33 – 7

  2. Dworcowa 2 – 16

  3. Mieszka I 1 a, b

                    Piątek, 4. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Mieszka I 3 c, 3 d

  2. Mieszka I 3 b, 3 a

  3. Mieszka I 3 e,  5 e

  4. Mieszka I 5 b, 5a                                                                

                   Sobota, 5. 1. 2019, godz. 14,3o                           

  1. Mieszka I 5 d, 5 c

  2. Mieszka I 7 d, 7 c

  3. Mieszka I 7 b, 7 a

  4. Mieszka I 9 d, 9 c


                 Niedziela, 6. 1. 2019, godz. 14,3o               

  1. Mieszka I 9 b, 9 a

  2. Mieszka I 7 e, 9 e

  3. Paderewskiego 1 – 36

  4. Jęczmienna 41 – 65

Poniedziałek, 7. 1. 2019, godz. 15,3o              

  1. Jęczmienna 3 – 33

  2. Kwiatowa 1 – 33

  3. Stokrotki 1 – 31

  4. Różana 13 – 29

                   Wtorek, 8. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. 1 Maja 8 – 40

  2. 1 Maja 19 – 11,  i  6 – 2

  3. Chrobrego, Chopina

  4. Puszkina 5, 3, 1

                Czwartek, 10. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Puszkina 8,  Słowackiego

  2. Dąbrowskiego 1 – 32

  3. Szymanowskiego 1 – 26,  Wieniawskiego  26 – 1

  4. Kochanowskiego 3, 2, 1  i Stalmacha  3

                   Piątek, 11. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Kochanowskiego 6, 4,  i  Stalmacha  1

  2. Stalmacha 7,  Wita Stwosza  2

  3. Wita Stwosza 1,  Lompy  2

  4. Reymonta 2, 1

                   Sobota, 12, 1. 2019, godz. 14,3o

  1. Reymonta 4, 3

  2. Lompy 6,  Wita Stwosza  4

  3. Lompy 4,  Stalmacha 2

  4. Krasickiego 5 a, b, c, d

         Niedziela, 13. 1. 2019, godz. 14,3o

  1. Krasickiego 5 e, f, g, h

  2. Krasickiego 5 i, j, k, l

  3. Krasickiego 2, 1

  4. Krasickiego 4, 3

               Poniedziałek, 14. 1. 2019, godz. 15,3o                              

  1. Dymka 3 – 63

  2. Dymka 2 – 46

  3. Wolności 106 – 54

  4. Wolności 49 – 19


                 Wtorek, 15. 1. 2019, godz. 15,3o         

  1. Wolności 50 – 4

  2. Wolności 51 – 95,  Chabrowa  5 – 11

  3. Wolności 1 – 17, (bez 11, 11 a, b, e)

  4. Wolności 11 e, b, a, Powstańców Śl. Plebiscytowa

                   Środa, 16. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Hlonda, Wolności  33 – 37,  Jagły

  2. Ogana 2 d, Broniewskiego  3 – 24

  3. Ogana 2 a, b, c

  4. Sokoła 3,  Sokoła  1 c, b, a

                   Czwartek, 17. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Sokoła 2 a, b, c

  2. Łubinowa, Wrzosowa, Koziełka 76 b, 76 a

  3. Spacerowa, Koziełka  1 – 25,  Klasztorna

  4. Akacjowa, Chmielna

                   Piątek, 18. 1. 2018, godz. 15,3o

  1. Koziełka 114 – 86

  2. Koziełka 29 – 69 (bez bloków), Karłowicza 3 – 31

  3. Koziełka 74 – 42

  4. Koziełka 4 – 40

     

Sobota, 19. 1. 2019, godz. 14,3o

  1. Moniuszki 2 – 18,Kossak – Szczuckiej,Brzechwy 2 – 16

  2. Koziełka 133 – 71

  3. Gryczana 17, 15, Chabrowa, Jaśminowa

  4. Koziełka 43 – 51

Niedziela, 20. 1. 2019, godz. 14,3o

  1. Koziełka 41 – 33

  2. Kwitka, Sienkiewicza  29

  3. Sienkiewicza 40 c, b, a

  4. Sienkiewicza 48 – 38  i  31

              Poniedziałek, 21. 1. 2019, godz. 15,3o

  1. Niepodległości 53 – 1

  2. Niepodległości 72 – 34

  3. Niepodległości 28 – 10, Szpitalna 1

  4. Niepodległości 75 – 55

                   Sobota, 26. 1. 2019, godz. 14,3o

  1. Niepodległości 103 – 77

  2. Niepodległości 120 – 74

  3. 3. Kolęda dodatkowa dla tych którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie. Zgłoszenia w kancelarii i w zakrystii.

PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTEGO ANTONIEGO W KRYWAŁDZIE

brak informacji na stronie Parafii

PARAFIA POD WEZWANIEM NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ ŚWIATA W SZCZYGŁOWICACH

DATA

ADRES

Niedziela 02.12.2018, godz. 14.00

I – ul. Kilińskiego 1 A, B, C

Piątek 07.12.2018, godz. 15.00

I – ul. Kilińskiego 3 A, B, C

Niedziela 09.12.2018, godz. 14.00

II – ul. Kilińskiego 5 A, B, C

Piątek 14.12.2018, godz. 15.00

I – ul. Kilińskiego 12 i 14

Sobota 15.12.2018, godz. 14.00

II – ul. Kilińskiego 8 A, B, C, D

Niedziela 16.12.2018, godz. 14.00

I – ul. Kilińskiego 16 A, B, C

Piątek 21.12.2018, godz. 15.00

I – ul. Kilińskiego 20 A, B, C

Czwartek 27.12.2018, godz. 13.00

I – ul. Zwycięstwa 85 i 87, ul. Leśna – numery nieparzyste od początku, ul. Zielona od końca

II – ul. Ligonia od początku, ul. Słoneczna od początku, ul. Leśna numery parzyste od początku

Piątek 28.12.2018, godz. 13.00

I – ul. Wieczorka od początku, ul. Zwycięstwa od 101 – 122 numery parzyste i nieparzyste

II – ul. Zwycięstwa od mostu do straży  numery parzyste i nieparzyste

Sobota 29.12.2018, godz. 13.00

I – ul. Starowiejska od początku, ul. Zwycięstwa 134, ul. Graniczna od początku

II – ul. Ściegiennego od końca, ul. Korfantego od początku

Niedziela 30.12.2018, godz. 14.00

II – ul. Kilińskiego 18 A, B, C

Środa 02.01.2019, godz. 15.00

I – ul. Sztygarska 5 A, B, C oraz Sztygarska 6

II – ul. Sztygarska 1 A, B, C oraz Sztygarska 3 A, B, C

Czwartek 03.01.2019, godz. 15.00

I – ul. Kołłątaja 3 B, C i Kołłątaja 5 A, B

II – ul. Kołłątaja 1 A, B, C i Kołłątaja 3A

Piątek 04.01.2019, godz. 15.00

II – ul. Kołłątaja 5 C i Kołłątaja 7 A, B, C

Sobota 05.01.2019, godz. 14.00

II – ul. Kołłątaja 2 A, B, C, D

Poniedziałek 07.01.2019, godz. 15.00

I – ul. Kołłątaja 4 A, B, C

II – ul. Konopnickiej 1 A, B, C

Wtorek 08.01.2019, godz. 15.00

I – ul. Konopnickiej 5 D, E

II – ul. Konopnickiej 5 A, B, C

Środa 09.01.2019, godz. 15.00

I – ul. Konopnickiej 3 i Parkowa 7

II – ul. Konopnickiej 2 A, B, C

Czwartek 10.01.2019, godz. 15.00

I – ul. Parkowa 9 i 11

II – ul. Parkowa 1 i 5

Piątek 11.01.2019, godz. 15.00

I – Al. Piastów 3 A, B, C

II – Al. Piastów 1 A, B, C

Sobota 12.01.2019, godz. 14.00

II – Al. Piastów 5 A, B, C, D

Niedziela 13.01.2019, godz. 14.00

II – Al. Piastów 9 A, B, C, D

Poniedziałek 14.01.2019, godz. 15.00

I – Al. Piastów 7 A, B, C, D

II – Al. Piastów 13 A, B, C

Wtorek 15.01.2019, godz. 15.00

I – Al. Piastów 11 A, B, C, D

II – ul. Staszica 1

Środa 16.01.2019, godz. 15.00

I – Al. Piastów 13 D, E, F, G

II – Al. Piastów 4 A

Czwartek 17.01.2019, godz. 15.00

I – Al. Piastów 4 B

II – Al. Piastów 6 A

Piątek 18.01.2019, godz. 15.00

I – Al. Piastów 6 B

II – Al. Piastów 8 A

Sobota 19.01.2019, godz. 14.00

I – Al. Piastów 8 B

Niedziela 20.01.2019, godz. 14.00

I – Al. Piastów 12 I

Poniedziałek 21.01.2019, godz. 15.00

I – Al. Piastów 12 II

II – Al. Piastów 10 I

Wtorek 22.01.2019, godz. 15.00

I – ul. Żeromskiego 1 A, B, C, D

II – Al. Piastów 10 II

Niedziela 27.01.2019, godz. 14.00

II – Kolęda dodatkowa

Odwiedziny duszpasterskie zaczynają się w soboty i niedziele o godz. 14.00

a w pozostałe dni tygodnia o godz. 15.00.

Na Krzyżówce Kolęda zaczyna się o godz. 13.00.

W wieżowcach Kolęda zaczyna się od parteru z prawej strony.

Oznaczenie „I” – wskazane mieszkania / domy odwiedzi ks. prob. Grzegorz Kusze

Oznaczenie „II” – wskazane mieszkania / domy odwiedzi ks. wik. Tomasz Antczak

 SZANOWNI PARAFIANIE!

ZA OTWARTE NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE

DRZWI WASZYCH DOMÓW

DZIĘKUJEMY!!!

WASI DUSZPASTERZE

źródła: strony internetowe poszczególnych Parafii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here