KNURÓW: 10- LETNIA ZUZIA WALCZY Z NOWOTWOREM, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY I POMÓŻ.

0
818

Apelujemy o pomoc dla ciężko chorej 10- letniej Zuzi, knurowianki walczącej z nowotworem.

,,Witam, zwracam się z prośbą w imieniu mojej córki o wsparcie zbiórki na leczenie.  

      Zuzanna Puk ma 10 lat i mieszka w Knurowie.  Dziewczynka zachorowała w lutym 2018. Badania morfologii dały niepokojące wyniki, po których natychmiast została skierowana na Oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Zabrzu. Pobrano jej szpik i na jego podstawie zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Zuzia jest już po dwóch cyklach chemioterapii, która niestety  nie przyniosła oczekiwanych efektów, w związku z czym dziewczyna została zakwalifikowana do programu leczenia białaczki odpornej na standardowe leki. Zaproponowana, alternatywna terapia, to jednorazowe zastosowanie ampułki nierefundowanego leku Mylotarg, którego koszt to 35000 zł. Pieniądze musimy zebrać do 14 maja, co pozwoli na podanie niezbędnego leku i uzyskanie remisji choroby, a tym samym przygotowanie Zuzi do przeszczepu szpiku ratującego jej życie!

       Tata Zuzanny obecnie przebywam na L4 z powodu swojej choroby nowotworowej rak jądra jestem po operacji usunięcia jądra i po trzech cyklach chemioterapii. Można powiedzieć że Ja wygrałem swoją walkę z rakiem teraz tylko trzeba kontrolować”– pisze pan Marcin, ojciec 10- letniej Zuzi.

Szczegóły na temat pomocy dla Zuzi znajdują się na powyższym plakacie i niżej zamieszczonej ulotce, zachęcamy do wsparcia dla Zuzi, pozostało nieco ponad 2 tygodnie czasu, dlatego każdy grosz jest na wagę złota.

ulotka Zuzanna Puk

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here