JUŻ JUTRO DOWIEMY SIĘ CZY CONCORDIA POZOSTANIE W IV LIDZE…

0
462

Jutro zawodnicy KS Concordii Knurów po raz ostatni w tym sezonie wybiegną na boisko by walczyć o punkty w zmaganiach IV ligowców. Przed Concordią bardzo ważny mecz, który może zdecydować o utrzymaniu bądź spadku z IV ligi.

Nasz zespół czeka bardzo trudne spotkanie, ponieważ do Knurowa przyjedzie jutro lider rozgrywek, który ma już zapewniony udział w barażach o awans do III ligi LKS Bełk. W rundzie jesiennej na boisku w Bełku zawodnicy Concordii ulegli LKS-owi aż 5-0. Jeśli nasza drużyna nie zwycięży w jutrzejszym spotkaniu, to będzie musiała liczyć na korzystne wyniki w innych spotkaniach, gdyż w przeciwnym razie może trafić na 13 miejsce w tabeli (obecnie Concordia jest 12) i w konsekwencji walczyć w barażach o utrzymanie w IV lidze lub jeszcze gorzej, spaść na 14 pozycję a tym samym rozpoczynać rundę jesienną nowego sezonu już w ,,okręgówce”. Miejmy jednak nadzieję że w jutrzejszym meczu nasz zespół pokaże charakter, tak jak w kilku poprzednich i zdobędzie 3 punkty a tym samym utrzyma się w lidze.

Concordia ma obecnie 45 punktów a LKS Bełk 74, jak do tej pory zawodnicy lidera schodzili z murawy pokonani jedynie 5 razy w 33 spotkaniach, zaś nasz zespół 14 krotnie. Należy jednak podkreślić iż już nie jeden raz w obecnych rozgrywkach IV ligi nasi zawodnicy pozytywnie zaskakiwali kibiców, pokonując zespoły dużo wyżej notowane, mamy nadzieję że i tym razem tak będzie i oczywiście życzymy zwycięstwa.

Spotkanie odbędzie się jutro o godzinie 17.00, zachęcamy do kibicowania Concordii Knurów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here