Ferie zimowe w Knurowie.

0
355

Od poniedziałku rozpoczynają się ferie zimowe, a zarazem związana z tym 2-tygodniowa przerwa w zajęciach szkolnych. Z tej okazji miejskie placówki kulturalne i sportowe przygotowały szeroką ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie serdecznie zachęca dzieci oraz młodzież do wykorzystania wolnego czasu na aktywność fizyczną i doskonalenie swojej sprawności. Z radością przedstawiamy plan zajęć sportowych, które przeprowadzone zostaną w  ramach akcji „FERIE ZIMOWE z MOSiR Knurów”. W ramach akcji będzie można przyjść na zajęcia prowadzone przez trenerów i instruktorów piłki nożnej, piłki siatkowej, wziąć udział w grach i zabawach na lodowisku, zagrać w turnieju tenisa stołowego lub skorzystać z obiektów MOSiR w promocyjnej cenie.

Centrum Kultury zaprasza na „Ferie Zimowe 2018 z Centrum Kultury!”
Tym razem ferie odbędą się nie tylko w Domu Kultury ale również w Klubie Sztukateria, Kino Scena Kultura, oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej!
Do Domu Kultury zapraszamy na warsztaty artystyczne, pokaz iluzji oraz wielki bal karnawałowy!

Więcej szczegółów na poniższych plakatach

 

W dniach 29.01 – 09.02 dzieci i młodzież ze Śląska mają ferie. Knurów zapewnia w tym czasie moc atrakcji – ZOBACZ PLAKATY

PowiększPowiększ

PowiększPowiększPowiększPowiększ

PowiększPowiększ

Źródło i foto: www.knurow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here