DNI KNUROWA: PISZE O NICH OGÓLNOPOLSKI PORTAL!!!

2
776

Pomimo wcześniej otrzymanej przez nas informacji, organizatorzy Dni Knurowa 2017- Centrum Kultury w Knurowie podlegające zastępcy prezydenta Adama Ramsa panu Piotrowi Surówce- jednak zdecydowali się na nie odwoływanie koncertu pani Natalii Przybysz. O mającym się odbyć w Knurowie z okazji tegorocznych DNI KNUROWA 2017 koncercie wokalistki Natalii Przybysz pisze ogólnopolski portal informacyjny www.stefczyk.info

W artykule zatytułowanym ,,Aborcjonistka lepsza od św. Barbary?” autor zwraca uwagę na aborcję, o której wokalistka opowiadała w jednym z wywiadów prasowych i na ciekawy fakt iż w kwietniu miasto przyjęło na swoją patronkę św. Barbarę.

Warto również wspomnieć że impreza jest już reklamowana na przydrożnych banerach, na których widnieje nazwisko wokalistki.
Czytaj oryginalny artykuł Stefczyk.info na: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/aborcjonistka-lepsza-od-sw-barbary,20231818159#ixzz4igf6opjs

Kto jeszcze wystąpi podczas DNI KNUROWA 2017?

Podczas tegorocznych Dni Knurowa, które odbędą się w dniach 17-18 czerwca na scenie oprócz wcześniej wspomnianej wokalistki (występ 17 czerwca), zobaczyć będziemy mogli również: zespół BRACIA (również 17 czerwca) oraz CLEVER i PLAYBOYS (występy 18 czerwca).

Idziecie na tegoroczne DNI KNUROWA? Co myślicie na temat koncertu pani Przybysz? Prosimy o komentarze pod artykułem.

Foto: www.centrum-kultury.pl

2 KOMENTARZE

  1. Artykuł na tej stronie jest godny pożałowania. Oczywiście też nie popieram jej koncertu, ale dziennikarze którzy tak piszą moga przybic pietke z tymi z GW. Ktoś mieszkańcom nie ciekawą opinie zrobił, tylko przez brak rzetelności. Zastanawiam się teraz gdzie się podziali prawdziwi dziennikarze. Na lewicy na pewno ich nie ma, a wśród konserwatystów juz wymieraja.

  2. „Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek.” Za politykę informacyjną w naszym mieście odpowiada Adam Rams. Od niego też zależy kto, kiedy i czy zaistnieje w Knurowie. Cała odpowiedzialność więc spada na niego!!!. Nie byłbym uczciwy, gdybym nie wspomniał o wątpliwościach co do koncertu pani Natalii Przybysz wyrażanych przez radnych Szkatułę, Kandziora i Duliasa. Głos ten był jednak zignorowany i nieuwzględniony przez decydentów. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu w tej sprawie nie wypowiedzieli się radni, którzy jawnie deklarują swoje przywiązanie do Kościoła. Ani radny Mazur, ani radni Gruszka, Barchański, Kurowski a przede wszystkim przewodniczący rady Rzepa nie zajęli w tej sprawie oficjalnego stanowiska. – Przypomnę, iż nie tak dawno cała rada głosowała za patronatem św. Barbary dla naszego miasta. Czyżby dualizm poglądów? A może zwykły cynizm i pokrzywienie kręgosłupa moralnego. No cóż, ważniejszy od wartości dla niektórych jest konformizm.
    Z wyrazami szacunku:
    Marek Sanecznik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here