DAMIAN DURKACZ W FINALE MISTRZOSTW POLSKI! JUTRO TRANSMISJA W TVP SPORT!

0
341

Zawodnik knurowskiego Spartana a zarazem podopieczny trenera Ireneusza Przywary, Damian Durkacz awansował do finału Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim, które odbywają się w Karlinie.

Już jutro Damian stoczy pojedynek finałowy z Karolem Kowalem (BKS Skorpion Szczecin), który dziś pokonał zdecydowanie, bo aż 5:0 Karola Łapawę (Sporty Walki Gostyń). Tymczasem w dzisiejszym drugim pojedynku półfinałowym w kat. 64 kg Damian Durkacz zwyciężył w jeszcze bardziej spektakularny sposób Daniela Skorupę (RMKS Rybnik), już w I rundzie poprzez nokaut.

,,Witam!😎 Właśnie jestem po 3 mocnych, ale wygranych walkach, w mistrzostwach Polski SENIORÓW w boksie, w Karlinie! Jutro stoczę swój finałowy pojedynek, z doświadczonym zawodnikiem, o najlepszego pięściarza kraju w 64kg!🔥 Walki finałowe będą JUTRO transmitowane na TVP SPORT O godz.
💥18:30💥! Więc zachęcam WSZYSTKICH znajomych, do oglądania i trzymania kciuków za moje zwycięstwo!😀 Przyjechałem tutaj tylko po złoto! Więc i z nim wrócę!„- czytamy na profilu fb Damiana Durkacza.

Życzymy powodzenia w sobotę w ringu Damianowi i serdecznie gratulujemy kolejnego medalu zarówno zawodnikowi Spartana Knurów jaki jego świetnemu trenerowi Ireneuszowi Przywarze, bez którego sukcesy te nie byłyby możliwe.

foto: Damian Durkacz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here