CO SŁYCHAĆ W KB ENDURANCE?

0
425

Zawodniczki i zawodnicy knurowskiego Klubu Biegacza Endurance Solidarni nie narzekają na brak imprez, w których mają możliwość startować. W działalność klubu angażuje się coraz więcej osób, wyraźnie widać że zarząd Klubu Endurance Solidarni Knurów wykonuje ,,kawał” dobrej roboty na rzecz społeczności lokalnej…

Jak się okazuje nie jest to jedynie praca poprzez sportową aktywizację mieszkańców naszego miasta, lecz również promocja całego Knurowa w regionie, w kraju, jaki za granicą. Motorem napędowym klubu są panowie Zbigniew Kołodziejczyk (prezes) i Czesław Kostrzak  (wiceprezes) widać jak ten duet zawodników a zarazem działaczy świetnie się uzupełnia, choćby podczas organizacji różnego rodzaju imprez biegowych, pomimo symbolicznego wręcz wsparcia finansowego dla KB Endurance Solidarni ze strony miasta Knurów. Widać że bez wielkich pieniędzy również można osiągać nie małe sukcesy, którymi jest między innymi aktywizacja coraz większego grona zawodniczek i zawodników (mieszkańców Knurowa).

Podkreślić należy iż wszyscy zawodnicy i wszystkie zawodniczki wraz z działaczami KB Endurance Solidarni Knurów udzielają się również bardzo mocno w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, nigdy nie odmawiają osobą potrzebującym i pomagają jak tylko mogą.

Pozwolimy sobie jeszcze na przytoczenie w tym tekście jednego z ostatnio osiągniętych wyników przez panią Angelikę Maciejewską, która startowała w sierpniowych zawodach Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej, pani Angelika przebiegła 2 okrążenia (ok. 8,2km) osiągając czas całkowity 47:59 i zajmując w kategorii kobiet 30 -3 miejsce, kat. open kobiety – 7 miejsce.

Już niedługo chcemy zapytać panów Czesława Kostrzaka i Zbigniewa Kołodziejczyka (przeprowadzając z nimi wywiad), jaka jest ich recepta na sportowy sukces.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here